celalkulcelalkul

celalkulcelalkul

celalkulcelalkul

celalkulcelalkul

celalkulcelalkul

celalkulcelalkul

HAKKIMDA

Bilgi ve deneyimle güzelliğinize değer katın.

Op. Dr. Celal Kul; 1988 yılında Azerbaycan’da doğmuştur. İlköğretim, ortaokul ve lise öğrenimini Azerbaycan’da tamamlamıştır. Tıp eğitimini 2005-2012 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2012 yılında TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı)’u kazanarak Türkiye’nin en prestijli KBB klinikleri arasında yer alan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Kliniğinde 4 yıl süren uzmanlık eğitimine başlamıştır. Uzmanlık eğitimi esnasında alanında en başarılı hekimlerle çalışma fırsatı bularak mesleki donanımını perçinleyen Op. Dr. Celal Kul; Rinoplasti operasyonlarında da bu yıllar içerisinde tecrübe edinmeye başlamıştır.

Uzmanlık eğitimi boyunca yüz estetik uygulamaları ve Rinoplasti alanında sayısız operasyon gerçekleştirmiştir.Op. Dr. Celal Kul; aynı zamanda baş - boyun cerrahisi ve kulak cerrahisi alanlarında da profesyonel eğitimlerini tamamlayarak, operasyonel yetkinlik kazanmıştır.

2017 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak, kendi kliniğinde hizmet vermeye başlamıştır. 9 yıllık meslek yaşamı boyunca, sayısız mesleki kurs ve kongreye katılan Op. Dr. Celal Kul; kulak burun boğaz alanında mesleki becerilerini arttırmıştır. Kongre ve seminerlere katılımını da devam ettirdiği bu süreç zarfında, pek çok senyör cerrahla beraber ameliyatlara katılmıştır.

Özellikle burun ameliyatlarına yönelik benimsediği yöntem ve teknikler sayesinde, alanda kendini geliştiren Op. Dr. Celal Kul; Rinoplasti uygulamalarındaki başarısı sayesinde, son yılların en çok tercih edilen hekimleri arasında yer almaktadır.

Burun cerrahisi çalışmalarında kendine ait bir felsefe doğrultusunda ilerleyen hekimin, bu denli yoğun tercih edilmesinin sebeplerinden biri de çalışma felsefesinin sağlam bir zemine oturmuş olması yer almaktadır.Burun estetiği sonrasında nefes alma sorunlarını ortadan kaldıran ve yüz ile uyumlu burun yapmayı felsefesinin odak noktası olarak tanımlayan Op. Dr. Celal Kul; alanındaki başarılı operasyonlarını günümüzde de sürdürmektedir. Evli olan hekim bir çocuk sahibidir. Faal olarak burun cerrahisi alanında hizmete devam etmektedir.

SERTİFİKALAR

BLOG

Estetiğin Bilinmeyen Yönleriyle Tanışın!
Op. Dr. Celal Kul'dan İpuçları ve Bilgiler

Estetik çözümler, Estetik bir şehir İstanbul

Estetik çözümler, Estetik bir şehir İstanbul

Hastaların bulundukları ülkeden tedavi olmak amacıyla başka bir ülkeye seyahat etmesi anlamına gelen sağlık turizmi, son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir.

Detaylar
İstanbul Rinoplasti

İstanbul Rinoplasti

İstanbul’da rinoplasti, burnun hem fonksiyonel açıdan hem de estetik açıdan iyileştirilmesini sağlamak için başvurulan bir işlemdir.

Detaylar

İletişim

Bizimle güzelliğinizin yolculuğuna başlayın.

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mh. Çobançeşme E-5 Yanyol Cd. No: 20, 34212 Bakırköy A blok 15. Kat, No: 180

Haritada Göster

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Alanında uzman ekibimiz, aklınıza takılan tüm konularda size cevap vermek için hizmetinizde!

Dr. Celal Kul Whatsapp